تاريخ : جمعه 4 خرداد 1397 | 22:34 | نویسنده : ابراهیم محمدی

طراحی دکوراسیون منزل با تنوع و گسترگی بسیاری همراه است که یکی از پیچیدگی های آن، انتخاب یک طرح مناسب و دوست داشتنی در این دکوراسیون خانه است. در مطالب «دکوراسیون منزل با طرح برگ»، «تزیین خانه با قلب» و«اتاق خواب انگلیش هوم»  کمی در این رابطه صحبت کردیم و نقوشی را نیز به شما پیشنهاد دادیم.

دکوراسیون <strong>خالخالی</strong>

در این مطلب از وب سایت چیدانه همراه ما باشید تا با هم سری بزنیم به دکوراسیون منزل با طرح خالخالی و ایده هایی را مشاهده کنیم که در جای جای منزلمان می توانند خودنمایی کرده و دل شما را ببرند! پس این مطلب را اصلا از دست ندهید.

دکوراسیون نشیمن خالخالی

دکوراسیون نشیمن خالخالی

نقوش خالخالی می توانند در هر المان و بخشی از دکوراسیون نشیمن با شما همراهی کنند؛ اما اگر بخواهیم سه مورد از راحت ترین ها و در عین حال بهترین ها را برایتان نام ببریم می توانیم به مبلمان خالخالی، کوسن خالخالی و کاغذ دیواری خالخالی اشاره کنیم. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید با انتخاب مبلمان و کوسن هایی با طرح خالخالی به هدف خودتان برسید.

کوسن خالخالی برای مبلمان

همانطور که این عکس به خوبی نشان می دهد شما می توانید به یکی از مد روزترین کارها در طراحی دکوراسیون نشیمن بپردازید که آن، استفاده از کوسن هایی با طرح های مختلف است. حالا که تصمیم دارید طرح خالخالی را به کوسن هایتان اختصاص دهید می توانید در کنار آنها از چند کوسن با طرح های مختلف نیز استفاده کنید.

روکش مبلمان قدیمی

شما می توانید حتی به سراغ مبلمان قدیمی خود بروید. اگر تصمیم دارید روکش مبلمانتان را عوض کنید قطعا طرح خالخالی می تواند یکی از گزینه های پیش روی شما باشد. مطمئنیم که پشیمان نخواهید شد.

مطالب مرتبط:

کاغذدیواری خالخالی نشیمن

یکی دیگر از پیشنهاداتی که چیدانه برای دکوراسیون نشیمن شما دارد آن است که به سراغ کاغذ دیواری نشیمن خود بروید. چه چیزی بهتر از این است که جذابیت و در عین حال شیطنت کاغذ دیواری خالخالی را مهمان نشیمن خود کنید؟

دکوراسیون سرویس بهداشتی خالخالی

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی خالخالی

وقتی پای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی به میان می آید، کمابیش محدودیت هایی نیز ممکن است اتفاق بیفتد؛ اما لازم نیست نگران باشید. پیشنهاد ما این است که برای دیوار و کاغذ دیواری سرویس بهداشتی خود نیز به سراغ طرح خالخالی بروید. اگر با دقت به این عکس نگاه کنید، هیجان و در عین حال زیبایی ای که این طرح به سرویس بهداشتی بخشیده است را به خوبی ملاحظه خواهید کرد.

اتاق خواب صورتی

دکوراسیون اتاق خواب خالخالی

چیدانه برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب شما پیشنهادات خوبی دارد. اولین و راحت ترین آنها این است که به سراغ کالای خواب خود بروید. انتخاب و تهیه روتختی و روبالشی هایی با طرح خالخالی، آسان تر و کم هزینه تر از چیزی است که می توانید به آن فکر کنید.

اتاق خواب خالخالی

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید با استفاده از کالای خواب با طرح خالخالی، تم رنگی دلچسبی را به دکوراسیون اتاق خواب خود ببخشید.

کوسن طرحدار در اتاق خواب

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، تلفیق و ترکیب کوسن هایی با طرح های مختلف که در بخش طراحی نشیمن نیز به آن پرداختیم در دکوراسیون اتاق خواب شما نیز به کمکتان می آید. قطعا تماشای این عکس تمامی منظور ما را به شما می رساند.

تابلو در دکوراسیون اتاق خواب

علاوه بر این شما می توانید برای کاغذ دیواری و هم چنین اکسسوری هایی که در اتاق خواب خود چیدمان کرده اید نیز به سراغ طرح خالخالی بروید و شیطنت حاصل از آن را وارد فضای اتاقتان نمایید.

دکوراسیون اتاق نوزاد خالخالی

دکوراسیون اتاق کودک خالخالی

وقتی صحبت از اتاق کودک می شود، استفاده از طرح ها و نقش های مختلف در ذهنمان نقش می بندد. به نظرمان حالا فرصت خوبی برای استفاده از دکوراسیون خالخالی باشد. 

دکوراسیون خالخالی اتاق نوزاد

شما می توانید با استفاده از یک کاغذ دیواری خالخالی، اتاق خواب کودک و نوزاد خود را بسیار دلربا و دوست داشتنی نمایید.

دکوراسیون اتاق کودک خالخالی

شما می توانید برای فضای اتاق بازی کودکتان هم از طرح خالخالی استفاده نمایید. در کل می توان این را گفت که در طراحی دکوراسیون اتاق کودک خود هیچ محدودیتی برای استفاده از طرح خالخالی نخواهید داشت. البته بهتر است مسئله افراط و تفریط را هم مدنظر داشته باشید!!

مطالب مرتبط: 

دکوراسیون آشپزخانه خال خالی

دکوراسیون آشپزخانه خالخالی

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید داشتن آشپزخانه ای که کاغذدیواری خالخالی دارد خیلی هیجان انگیز است. البته باید این را هم بگوییم که شلوغ کردن بیش از حد خانه با این طرح، چندان هم دلچسب نیست؛ به همین دلیل است که در دکوراسیون آشپزخانه این تصویر، کاغذ دیواری خالخالی در کنار رنگ سفید و بدون طرح دیگری قرار گرفته است.

دکوراسیون اتاق کار خال خالی

دکوراسیون اتاق کار خالخالی

معمولا همه افراد فکر می کنند و یا بهتر است بگوییم ترجیح می دهند که دکوراسیون اتاق کار خود را به سادگی هرچه تمام تر چیدمان نمایند. شاید وجود فضای رسمی، جدیت کاری بیشتری در شما ایجاد کند؛ اما چیدانه پیشنهاد دیگری هم برایتان دارد. شما می توانید با وارد کردن طرح های شیطنت‌باری مثل خالخالی به اجزای دکوراسیون اتاق کارتان، کمی هم حال و هوای شورانگیزی هدیه کنید.

لوازم تحریر در اتاق کار

لازم نیست به دنبال کارها و ایده های خیلی بزرگ بروید. همین که تعدادی از وسایل مثل صندلی و یا  اکسسوری های اتاق کار خود را خالخالی کنید کافی است. مثل همین چیزی که در این تصویر می بینید.

مطالب مرتبط: 

دکوراسیون ناهارخوری خالخالی

دکوراسیون ناهارخوری خالخالی

در بخش آخر می خواهیم به دکوراسیون ناهارخوری برویم. شما می توانید برای اسن فضا از کاغذ دیواری، صندلی و یا رومیزی هایی با طرح خالخالی استفاده کنید.

میز ناهارخوری

همانطور که در این تصویر نیز به خوبی مشاهده می کنید انتخاب رنگ درست نیز می تواند مکمل زیبایی و حس خوب طرح خالخالی باشد.

نویسنده: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانهبرچسب ها :