تاريخ : شنبه 19 خرداد 1397 | 20:10 | نویسنده : ابراهیم محمدی

پکیج آموزش تاریخ معماری معاصر و جهان اولین و کامل ترین پکیج ویدیو آموزشی تاریخ معماری معاصر و جهان با نگاه طراحی معماری , برای اولین بار تمام مکاتب معماری و آثار معماری معماران بزرگ هر مکتب با نگاه طراحی معماری توسط تیم معماری احسان اسکندری به صورت کاملا ویدیویی  ترجمه , تحلیل و بررسی شده است . استفاده از تمام منابع ترجمه شده و منابع اصلی هر مکتب و هر اثر فاخر معماری قدرت تحلیل این پکیج ویدیو آموزشی را دو چندان کرده است که مفتخر به دریافت تاییدیه تمامی مدیر گروه ها و اساتید بنام معماری دانشگاههای سراسری و آزاد شده است .

آموزش تاریخ معماری معاصر و جهان , معماری معاصر و معماری جهان دو دسته بزرگ دنیای معماری می باشند که بسیاری از هنر های معماری را در خود جای میدهند و بخش اعظمی از کل معماری در این دو دسته قرار میگیرد که در راستای اهمیت بالای این موضوعات برای دانشجویان و معماران در این مقاله سعی در معرفی پکیجی کامل از آموزش تاریخ معماری معاصر و معماری جهان داریم که میتواند تمامی موضوعات مربوط به این دو مبحث بزرگ از معماری را پوشش دهد که این پک به همت تلاش چندین ساله مهندس احسان اسکندری تهیه و تنظیم شده است که در ادامه در این رابطه توضیحات کاملی ارائه شده است .

پکیج گام آخر طراح شدن

معماری معاصر و معماری جهان دو مبحث بسیار با اهمیت در معماری می باشند که دانشجویان نیز باید بر روی این مباحث تمرکز خاصی داشته باشند و بتوانند تمامی موضوعات و جنبه های مربوط به این نوع معماری ها را مسلط شوند که این تسلط با استفاده از پکیج ارائه شده توسط مهندس اسکندری بسیار راحت شده است و دانشجویان و معماران عزیز میتوانند با استفاده از در اختیار داشتن این پکیج تسلط کاملی بر تاریخ معماری معاصر و جهان داشته باشند و در طی این آموزش گام آخر طراح شدن را فرا بگیرند و اطلاعات کاملی در رابطه با معماری و آثار معماری جهان در اختیار داشته باشند .

پک ویدیویی گام اخر طراح شدن

پک ویدیویی گام اخر طراح شدن

این پکیج اولین و کامل ترین پکیج ویدیو آموزشی تاریخ معماری معاصر و جهان با نگاه طراحی معماری می باشد که با تلاش چندین ساله مهندس احسان اسکندری تهیه شده است و در آن تمامی تلاش استاد بر این می باشد تا اطلاعات کاملی در اختیار دانشجویان و تهیه کنندگان این پک قرار بگیرد و بازدهی مناسبی از این پک برای معماران بوجود آید تا بتوانند گام بزرگی در طراحی بردارند و به خلق آثار معماری بپردازند . هر آنچه که از معماری و اطلاعات معماری نیاز دارید را میتوانید در این پکیج بیابید .

ویژگی های این پکیج

 • تحلیل تمام مکاتب معماری و بررسی نظریه ها و دیدگاهها و بررسی آن در سایر رشته های هنر از ادبیات , نمایشنامه , هنر نقاشی , مجسمه سازی تا ساخت فیلم , موسیقی و تئاتر ( با استفاده از تمام منابع ترجمه شده و تالیفی تاریخ معماری معاصر غرب , جهان و ایران و همچنین تمام کتب منتشر شده در زمینه مبانی نظری معماری و همچنین استفاده از تمام مقالات و منابع زبان اصلی ) .
 • تحلیل منابع نظری , اصول معماری و موارد مورد الهام معماران هر مکتب و بررسی دیدگاه ها و نظریات آنان و تدریس کامل مبانی نظری معماری در مکتب معرفی شده
 • معرفی معماران هر مکتب و بررسی خط طراحی معمار با توجه به تحلیل خط , سطح و حجم اثر خلق شده
 • تحلیل آثار معماری معماران هر مکتب از اسکیس های اولیه , نوع نگاه معمار به مکتب ، فرایند تبدیل نگرش به خلق اثر و بررسی تمام تحلیل ها و نقد های موجود در جهان بابت اثر خلق شده
 • تحلیل حجم معرفی شده از معمار طی فرایند تحلیل پلان نهایی , دکوراسیون داخلی , روابط فضایی و تحلیل مو شکافانه نمای اثر خلق شده با رویکرد طراحی معماری
 • تسلط بر تمامی تئوری ها و نگرش های مکاتب معماری
 •  تسلط بر مبانی نظری مکاتب معماری
 •  اولین تدریس ویدیویی تلفیق تاریخ معماری و طراحی معماری
 •  بررسی نگرش های معماران
 •  تحلیل و آنالیز خط طراحی معماران ( از اسکیس های دستی تا خلق اثر )

بالا بردن قدرت تجسم ذهن

با توجه به تحلیل ویدیویی مهندس احسان اسکندری و جمع آوری تمامی عکس های هر اثر معماری در جزوه توصیه میشود هر اثر تحلیل شده دو بار به صورت ویدیویی همراه با نکته برداری و اسکیس در جزوه همراه با استاد آنالیز شود و بعد از آن به صورت فایل صوتی اثر تحلیل شده را در ذهنتان تجسم کنید و به همراه استاد تمام ساختار اثر را در ذهنتان تحلیل کنید . این اقدام یعنی بالابردن قدرت تجسم ذهن عالی ترین رمز موفقیت در معماری و ایده پردازی است .

پکیج اموزشی گام آخر شراح شدن مهندس اسکندری

پکیج اموزشی گام آخر شراح شدن مهندس اسکندری

موفقیت در کنکور اسکیس معماری

شما بر تمام مکاتب معماری و تحلیل های آثار معماری مسلط شده اید و روش تحلیل و بیان ایده را فراگرفته اید و درصد کنکور اسکیس به تحلیل و بیان ایده شماست و شما با استفاده از این پکیج ویدیو آموزشی بر تمام تحلیل ها و خط طراحی تمام معماران و نحوه تبدیل نگرش به اثر معماری را آموزش دیده اید شما هم ذهن تجسمی فوق العاده دارید و هم بر تمام تحلیل ها مسلط شده اید .

پاسخ به تمامی سوالات و تست های کنکور کارشناسی ارشد و دکتری معماری

با استفاده از این پکیج میتوانید به بخش زیادی از سوالات معماری در مقاطع و گرایشات مختلف نیز پاسخگو باشید .

پشتیبانی ۲۴ ساعته پکیج ویدیو آموزشی

پشتیبانی همیشگی و همه ساعته در رابطه با تاریخ معماری معاصر و جهان در زمینه تحلیل هر مکتب و هر اثر معماری .

سر فصل های این پکیج

این پکیج که ۲۷۰ دقیقه تحلیل ویدیو آموزشی به همراه جزوه شامل تمامی عکس های مکتب و اثر تحلیل شده و نکات لازم برای درک بهتر می باشد شامل سر فصل های مشخصی می باشد که تمامی موضعات حول این سرفصل ها ارائه شده اند .

 • فصل اول : عصر روشنگری – انقلاب صنعتی – مکتب شیکاگو

 • فصل دوم : رومانتیسم گرایی – هنرها و پیشه ها – هنر نو – آرت دکو – اکسپرسیونیسم – فوتوریسم

سخن مهندس احسان اسکندری

من احسان اسکندری مفتخر به خلق پکیج ویدیویی گام آخر طراح شدن پس از سال ها بررسی در میان هزاران دانشجو و فازغ التحصیل و حتی کارمندان و کسانی که به نوعی دارای مدرکی در زمینه معماری هستند , دغدغه اصلی را در عدم دانش کافی این عزیزان از تاریخ معماری و عدم تسلط بر آثار معماری خلق شده می دیدم که این عامل باعث عدم موفقیت و عدم اعتماد به نفس لازم برای حضور در مقاطع بالاتر و از همه مهمتر حضور در بازار معماری بود .

از این رو تصمیم به خلق این پکیج ویدیویی گرفتیم تا این نیاز دوستان را برطرف کرده و آنها را با تمام مکاتب , معماران و آثار هنری معماران بزرگ آشنا کنیم و با تحلیل این آثار گامی بزرگ برای طراح شدن معماران زیادی را برداریم و خدا را بی نهایت شاکرم که در این مسیر مرا در پناه خود حفظ و یاری نمود و موجبات تولید این پکیج را آماده نمود .

با خرید پکیج گام آخر طراح شدن میتوانید به تمامی موضوعات و جنبه های معماری معاصر و معماری جهان تسلط پیدا کنید و هر آنچه که در رابطه با معماری نیاز دارید را در اختیار داشته باشید که تمامی جزئیات و توضیحات مربوط به این پک در این مقاله ذکر شده است , داشتن این پک را به تمامی دانشجویان و معماران عزیز پیشنهاد میکنیم . در ادامه میتوانید توضیحات فصل اول این پک را بصورت رایگان دانلود و مشاهده نمایید :

دانلود رایگان فصل اول پکیج گام آخر طراح شدن

دانلود رایگان فصل اول پکیج گام آخر طراح شدن

این محصول با توضیحات و جزئیات ذکر شده را میتوانید از فروشگاه معماری وب سایت تخصصی معماری ۹۸ تهیه نمایید که در ادامه میتوانید با کلیک بر روی خرید و دانلود آنی این محصول را خریداری نمایید و با وارد کردن اطلاعات لازم بصورت پستی این محصول خدمت شما بزرگواران ارسال گردد .

امتیاز به این صفحه
Loading...


برچسب ها :