تاريخ : سه شنبه 29 خرداد 1397 | 22:36 | نویسنده : ابراهیم محمدی
طراحی <strong>دکوراسیون</strong> <strong>داخلی</strong> <strong>منزل</strong> با <strong>گیاهان</strong>

گیاه در دکوراسیون داخلی نماد جریان زندگی در خانه است و اگر شما تمایل دارید منزل تان دکوراسیونی متفاوت و بانشاط داشته باشد بهتر است از گیاهان طبیعی در نقاط مختلف خانه خود استفاده کنید. در ادامه ایده هایی برای طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از گیاهان طبیعی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

داشتن گیاه در دکوراسیون داخلی منزل علاوه بر زیبایی منزل باعث سلامت فضا و ایجاد اتمسفر در فضای منزل می شود بنابراین بهتر است شما در فضای خانه های آپارتمانی و یا ویلایی گیاهان طبیعی را در مکانی مناسب قرار دهید تا علاوه بر ایجاد دکوراسیونی شیک، هوای منزل تان نیز تمیزتر شود.

طراحی داخلی منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل با گیاهان

از گیاهان طبیعی می توانید در قسمت های مختلف منزل نظیر سالن پذیرایی و اتاق خواب و آشپزخانه و سرویس بهداشتی و بالکن و یا تراس استفاده کنید. گیاهان طبیعی را می توانید در کف اتاق مورد نظر قرار دهید که این روش یکی از ابتدایی ترین روش ها برای قرار دادن گیاهان در دکوراسیون واحد آپارتمانی و یا خانه ویلایی است همچنین می توانید برای قرار دادن گیاهان در قسمت های مختلف منزل از پایه گلدان استفاده کنید که این پایه ها باعث می شوند تا گلدان ها به صورت مرتب در کنار یکدیگر قرار بگیرند و علاوه بر این شما می توانید فضای زیر گلدان ها را به راحتی تمیز کنید. برای قرار دادن گیاهان روی پایه می توانید از پایه های فلزی و یا پایه های چوبی استفاده کنید که هر کدام از این مدل پایه ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند علاوه بر این پایه های مخصوص گلدان در انواع طرح های مختلف ساخته شده اند که انتخاب طرح و ابعاد پایه برای گلدان سلیقه ای است و به ابعاد اتاقی که قرار است پایه گلدان را در آنجا قرار دهید بستگی دارد.

طراحی دکوراسیون سالن پذیراییدکوراسیون سالن پذیراییدکوراسیون منزلدکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون منزلدکوراسیون آشپزخانهدکوراسیون شیک آشپزخانهدکوراسیون شیک منزلطراحی زیبا منزل با گیاهاندکوراسیون منزلدکوراسیون اتاق خوابطراحی داخلی اتاق خوابدکوراسیون اتاق خواب دو نفره

گیاهان طبیعی و گلدان ها را می توانید علاوه بر روی پایه و کف اتاق روی سطوحی نظیر میز تحریر و میز ناهار خوری و میز آرایش و میز عسلی و کابینت و شلف دیواری و کتابخانه دیواری و طاقچه و … قرار دهید.
توجه داشته باشید که انتخاب نوع گیاه و طرح گلدان نیز در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل تاثیرگذار است بنابراین بهتر است در انتخاب طرح گلدان و نوع گیاه حساسیت لازم را به خرج دهید.
اگر شما تمایل دارید فضای منزل تان متفاوت و جذاب تر به نظر برسد بهتر است از گیاهان رونده در قسمت هایی از منزل خود استفاده کنید این نوع گیاهان زیبایی خاص خودشان را دارند و به فضای منزل شما نشاط و آرامش خاصی می بخشند.

دکوراسیون شیک منزلدکوراسیون شیک منزلدکوراسیون داخلی اتاق خوابدکوراسیون خانه آپارتمانیطراحی داخلی اتاق خوابدکوراسیون اتاق کودکدکوراسیون اتاق کودکطراحی داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی   دکوراسیون داخلی آشپزخانه     دکوراسیون سرویس بهداشتی   دکوراسیون داخلی حمامدکوراسیون سرویس بهداشتی  دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی     دکوراسیون سرویس بهداشتی       طراحی سرویس بهداشتی  دکوراسیون شیک سرویس بهداشتی  طراحی دکوراسیون قسمت های مختلف منزل با گیاهان    طراحی داخلی سرویس بهداشتیطراحی داخلی سرویس بهداشتی

در این مطلب با انواع ایده ها برای قرار دادن گیاهان در قسمت های مختلف منزل آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این دکوراسیون های داخلی نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها دکوراسیون داخلی منزل تان را با کمک گیاهان طبیعی به راحتی طراحی کنید.برچسب ها :