تاريخ : سه شنبه 9 مرداد 1397 | 7:15 | نویسنده : ابراهیم محمدی

تابستان که می شود فرصت خوبی مهیا می گردد که دوستان و خانواده ها بیشتر دور هم جمع شوند و وقت بیشتری را با یکدیگر سپری کنند. در این میان خیلی از افراد حیاط و باغ های خودشان را بهترین فضا برای برگزاری مهمانی عصرانه و خلوت های دوستانه و خانوادگی انتخاب می کنند. بدیهی است فصل تابستان بهترین زمان سپری کردن اوقات فراغت در بیرون از منزل است. ولی اگر حیاط یا باغی نداشته باشید چه؟ می خواهید بی خیال لذت مهمانی های تابستانی شوید؟

<strong>برگزاری</strong> <strong>مهمانی</strong> عصرانه

در این مطلب از وب سایت چیدانه می خواهیم فضایی را برایتان مهیا کنیم تا مهمانی های خود را به حال و هوای مهمانی در فضای سبز نزدیک تر کنید؛ آن هم در خانه! با ما همراه باشید.

استفاده از گل بر روی میز

استفاده از شاخه و گل روی میز ناهارخوری

یکی از کارهایی که برای برگزاری مهمانی عصرانه می توانید انجام دهید آن است که  برای میز ناهارخوری و مهمانی خود فضایی شبیه به باغ ایجاد کنید. برای این کار در اولین مرحله به سراغ گل و گیاه و البته شاخه هایشان بروید. همانطور که در این تصویر هم مشاهده می کنید زیبایی این کار مهمانی شما را بی نظیر خواهد کرد.

مطلب مرتبط: دکوراسیون میز پذیرایی، مهمانی های تابستانه!

استفاده از رومیزی ساده

استفاده از رومیزی های ساده ولی زیبا

برای آنکه فضایی کاملا طبیعی در برگزاری مهمانی عصرانه تابستانه تان ایجاد کنید می توانید از رومیزی های ساده استفاده نمایید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید رومیزی سفید ساده می تواند گزینه مناسبی باشد.

کالای پیشنهادی وب سایت چیدانه:

رومیزی گلدوزی

رومیزی گلدوزی

قیمت نامشخص

علاوه بر این شما می توانید با تزئین میز ناهارخوری به کمک سایر وسایل، شدت سادگی رومیزی را کنترل نمایید. استفاده از گل و شمع هم بر روی این رومیزی ساده غوغا خواهد کرد.

مطلب مرتبط: شیک ترین تزیینات میز غذا برای مهمانی ها!

تزیین دیوار

دکوراسیون داخلی مناسب مهمانی

یکی از ایده های مقرون به صرفه برای دکوراسیون مناسب مهمانی آن است که به سراغ دیوار اتاق بروید و کاری که در این تصویر مشاهده می کنید را انجام دهید. تصاویری از فضای سبزی مثل باغ ها، حومه شهر، جنگل ها و... را از مجلات و روزنامه ها پیدا کنید و آنها را برش دهید. حالا آنها را بر روی دیوار اتاق ناهارخوری تان نصب نمایید. همانطور که در این تصویر هم به خوبی مشخص است، حال و هوای مهمانی تابستانی شما بی نظیر خواهد شد.

مطلب مرتبط: برگزاری جشن های آخر تابستان با ۱۰ ایده مقرون به صرفه!

استفاده از نوشیدنی های تابستانه

استفاده از نوشیدنی های تابستانه

در نهایت شما می توانید آماده سازی برای مهمانی تابستانی خود را با یک نوشیدنی خنک تابستانه به پایان ببرید. استفاده از میوه هایی مثل هلو در کنار شاخه هایی از آویشن و گل یاس می تواند علاوه بر طعم آبمیوه تان به آن زیبایی نیز ببخشد. ضمنا عرقیات خنک ایرانی را فراموش نکنید!

اگر شما هم تجربیات مشابهی در این زمینه دارید در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید!

منبع: decor8blog | مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه چیدانهبرچسب ها :