تاريخ : جمعه 9 شهريور 1397 | 15:43 | نویسنده : ابراهیم محمدی
مدل پرده کرکره ای

مدل پرده کرکره ای از انواع پرده هایی است که می توان برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک و بزرگ از آن استفاده کرد. پرده های کرکره ای در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود هستند که بهتر است طرح و رنگ این مدل پرده ها را با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در دکوراسیون منزل تان انتخاب کنید.

از پرده کرکره ای علاوه بر پوشاندن پنجره ها برای تزیین منزل نیز استفاده می شود بنابراین بهتر است شما در انتخاب مدل پرده های کرکره ای برای قسمت های مختلف منزل حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل پرده کرکره ای

مدل پرده کرکره ای با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال

پرده های کرکره ای در انواع جنس های چوبی و آلومینیومی طراحی می شوند که از جنس آلومینیومی این مدل پرده ها برای فضاهای اداری استفاده می شود و از جنس چوبی آن ها برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده می شود توجه داشته باشید که محدودیتی برای استفاده از این دو مدل پرده در مکان های تجاری و اداری نیست و شما می توانید از هر کدام از این جنس های پرده کرکره ای در فضاهای مسکونی و تجاری استفاده کنید. در ادامه تصاویری از جدیدترین و زیباترین انواع مدل پرده کرکره ای را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این طرح ها نهایت لذت را ببرید.

مدل پرده کرکره ای قهوه ای

مدل های پرده کرکره ای ساده و طرح دار

با انتخاب یک پرده کرکره ای مناسب و شیک می توانید محیطی زیبا و آرام را همراه با قابلیت تنظیم نور در مکان مورد نظر خود ایجاد کنید. مدل پرده کرکره ای برای منازل با فضای کوچک و بزرگ انتخابی ایده آل و مناسب هستند و اگر شما تمایل دارید پرده منزل تان خاص و متفاوت باشد بهتر است از این مدل پرده ها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که مدل پرده ساده کرکره ای برای دکوراسیون داخلی خانه های کوچک انتخابی مناسب هستند و شما می توانید برای قسمت های مختلف خانه کوچک نظیر پذیرایی و آشپزخانه و اتاق خواب از این مدل پرده ها استفاده کنید. پرده های کرکره ای دارای ظاهری مدرن و زیبا هستند در صورتی که اغلب افراد تصور می کنند این مدل پرده ها به دلیل اینکه از دیرباز در خانه ها استفاده می شدند قدیمی هستند بنابراین شما می توانید از مدل پرده های کرکره ای در فضای خانه های مدرن استفاده کنید.
اگر سبک دکوراسیون داخلی منزل شما کلاسیک است علاوه بر مدل پرده های سلطنتی می توانید از مدل پرده کرکره ای چوبی در فضای منزل خود برای پوشاندن پنجره ها استفاده کنید.

پرده کرکره ای طرح دارپرده کرکره ایپرده کرکره ای طرح دارمدل پرده کرکره ای سبزمدل پرده کرکره ای طرح دارمدل های پرده کرکره ایمدل پرده کرکره ای آبیمدل پرده ساده کرکره ایپرده کرکره ایمدل پرده کرکره ای قرمزمدل پرده کرکره ای طرح دار برای آشپزخانهپرده کرکره ای طرح دار و زیباپرده کرکره ای زیبا و طرح دار
انتخاب طرح و رنگ پرده کرکره ای یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر طرح سایر وسایل منزل تان ساده است بهتر است از پرده های کرکره ای طرح دار برای پوشاندن پنجره ها استفاده کنید و اگر مدل سایر وسایل منزل تان طرح دار است برای جلوگیری از شلوغ شدن فضای دکوراسیون بهتر است از مدل پرده ساده کرکره ای استفاده کنید. پرده های کرکره ای همچنین در انواع رنگ های تیره و روشن موجود هستند و شما می توانید رنگ این مدل پرده ها را با سایر رنگ های موجود در دکوراسیون منزل ست کنید و دکوراسیون داخلی منزل تان را از این رو به آن رو کنید.
توجه به ضخامت پرده کرکره ای یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد پرده های کرکره ای با ضخامت کم برای خانه های کوچک مناسب هستند و پرده های کرکره ای با ضخامت زیاد برای خانه های بزرگ تر مناسب و ایده آل هستند.

              پرده کرکره ای ساده و زیباپرده زیبا و شیک کرکره ایپرده کرکره ای طرح دار و شیکپرده کرکره ای زیبا و شیکپرده کرکره ای طرح دار و شیکپرده کرکره ای طرح دار و خاصمدل پرده کرکره ای آشپزخانهپرده کرکره ای شیک و خاصپرده کرکره ای جدید و خاصپرده کرکره ای طرح دارپرده کرکره ایپرده کرکره ای ساده و جذاب  پرده کرکره ای شیک و طرح دار

در این مطلب با انواع مدل پرده کرکره ای آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها پرده با طرح و رنگی مناسب را برای فضای منزل تان انتخاب نمایید.برچسب ها :